Spotkania pn. Środa z Funduszami są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich są prezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Logo EFS

3 lutego 2016 r. we wszystkich województwach odbędą się kolejne, bezpłatne spotkania z cyklu "Środa z Funduszami" dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2014–2020.

Tematyka spotkań będzie zróżnicowana w każdym z województw i dostosowana do aktualnego zapotrzebowania na informacje ze strony beneficjentów. W województwach lubelskim, śląskim i wielkopolskim głównym tematem będzie możliwość finansowania projektów dla edukacji. Osoby zainteresowane realizacją projektów ze wsparciem Funduszy Europejskich bedą miały możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Lista województw i tematyka spotkań:

 

Spotkania pn. „Środa z Funduszami ” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.